sobota, 16 stycznia 2016

Styczeń 2016


Udało mi się dowiedzieć paru rzeczy odnośnie fotografowania ptaków ogółem i wiewiórek także pewnie ostatnio będzie ich nieco więcej. Poza tym w tym roku mam zamiar w końcu zmierzyć się z astro fotografią. Nie wiem jak ten mój zamiar wyjdzie, ale jest plan.














poniedziałek, 28 września 2015

Zbiór z ostatniego pół roku...

Trochę się działo, tylko czasu jakby mniej. Część po prostu była robiona z okna w domu, część podczas wakacji, a parę w czasie wyprawy na Wołowiec. W ogóle muszę się ogarnąć i z powrotem zacząć cykać coś więcej niż wystawy modelarskie (chociaż i te mają swój powab).  

1. Zachód taki domowy

2. Wołowiec - w końcu udało mi się w pełni przekonać jak wiele można zrobić z filtrem polaryzacyjnym. 



3. Wystawa modelarska - bo małe jest niesamowite




4. Kopalnia soli w Wieliczce - to akurat mniej okazała kapliczka, ale za to klimatyczna



5. Nosal - bardzo męczące podejście, ale warto było!



6. Jaworzno - oprócz wystawy udało mi się dopaść taki zachód



7. Kicajek zwany Gackiem - wstydzioch, chociaż nigdy tak nie pozował jak podczas tamtej wiosennej sesji. 



poniedziałek, 11 maja 2015

Tylko 2

Dawno nic tutaj się nie działo, a czasu na porządnego posta brak, więc tylko dwa zdjęcia dzisiaj. Jedno z wieży Mariackiej (trzeba się wyturlać na ponad 200 schodów, ale warto) a drugie z Ojcowa. Ciężko uwierzyć, że tak piękne widoki znajdują się rzut beretem, bo jedynie 30 - 40 minut busem, od Krakowa. Jak ktoś jest w pobliżu i ma już dość starych kamienic i budowli, warto się tam przejechać i przewietrzyć. Polecam.