czwartek, 27 lutego 2014

Zakopane jeszcze na zimowo

Gdy w Krakowie było już wiosennie, w Zakopanem był jeszcze śnieg. Śnieg się ciężko fotgrafuje ale lubię wyzwania. Oto efekty weekendowego wyjazdu.




Zimowo prawda?



Tak, tym helikopterem leciał Tusk do zęba. W każdym razie nie jest to maszyna TOPR czy GOPR






wtorek, 25 lutego 2014

Zachody Słońca

Ostatnio uzbierało mi się trochę zdjęć zachodów właśnie, więc opublikuję je wszystkie w jednym poście, bo w sumie dlaczego nie?

1. Oko Dziekana


Skąd taki tytuł? Budynki pomiędzy którymi jest słońce to akademiki politechniki, a czas zrobienia zdjęcia sesyjny. 

2. Kopiec Kraka



Co jakiś czas ląduję właśnie na kopcu Kraka. Ściąga mnie to miejsce.

3. Mistrzejowice



4. Zakopane





wtorek, 11 lutego 2014

WOŚP pod M1 i Szopki krakowskie

Ostatnio nie mam żadnych nowych zdjęć, ale udało mi się odnaleźć kilka starszych sprzed około miesiąca.
W czasie finału WOŚP pod jednym centrum handlowym w Krakowie miał miejsce pokaz samochodów i motocykli. Poza tym jak co roku odbyła się wystawa szopek krakowskich.
A o to zdjęcia:

Wystawa samochodów:








Lamborghini mnie sciągało najbardziej

Szopki krakowskie: