Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samochód. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samochód. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 października 2016

Muzeum Inżynierii Miejskiej

Jedno z moich ulubionych muzeów w Krakowie. Może ze względu na miejsce w którym się znajduje, a może to "coś", to interaktywna wystawa na początku zaraz przy wejściu. No i te stare tramwaje i pojazdy, których nie mam prawa pamiętać. W każdym razie bywam tam mniej więcej raz w roku.
Polecam wszystkim zajrzeć chociaż na chwilę. A na przeciwko... w starej zajezdni można się napić piwa z ichniejszego mini browaru. Powiem tyle
pycha!














wtorek, 11 lutego 2014

WOŚP pod M1 i Szopki krakowskie

Ostatnio nie mam żadnych nowych zdjęć, ale udało mi się odnaleźć kilka starszych sprzed około miesiąca.
W czasie finału WOŚP pod jednym centrum handlowym w Krakowie miał miejsce pokaz samochodów i motocykli. Poza tym jak co roku odbyła się wystawa szopek krakowskich.
A o to zdjęcia:

Wystawa samochodów:








Lamborghini mnie sciągało najbardziej

Szopki krakowskie:






piątek, 7 lutego 2014

Krakowski misz masz komórkowy

Przyznam się szczerze, ostatnio nie chce mi się taszczyć mojej lustrzanki szczególnie, że ta się mocno postarzała i zużyła więc czasem trudno mi się z nią dogadać. Na przykład przy zdjęciach makro. Poza tym powiedzmy sobie szczerze nie zawsze mamy też sposobność wziąć duży aparat ze sobą. Na szczęście w tych czasach aparaty w telefonach komórkowych są na prawdę niezłej jakości, ba aparat w telefonie przewyższa możliwości mojego pierwszego aparatu cyfrowego.
Tak więc mam zamiar co jakiś czas zrzucać zdjęcia z telefonu na komputer i te co ciekawsze publikować tutaj.

1. Zachody słońca nad Wisłą



2. Dziura w chmurach


3. Galeria Krakowska nieco inaczej


Zaciekawiło mnie jak w szybach odbija się zachód słońca

4.  Elektrociepłownia


5. BMW w Galerii Bronowice