Pokazywanie postów oznaczonych etykietą morze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą morze. Pokaż wszystkie posty

sobota, 13 września 2014

Gdańsk

W końcu przyszła pora na przejrzenie przynajmniej części zdjęć z wakacji w większości były robione w czarni.i bieli. Taka moja ostatnia mania. Wrzucam te fajniejsze.








Taki obrazek widzieliśmy wracając z rejsu na Westerplatte. Gość reklamował jakąś restaurację.