Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 marca 2015

Festiwal Modelarski Bytom 2015

Jak co roku w okolicach lutego czy marca bywam w "odwiedzinach" na wystawie modelarskiej. Moim celem są głównie zdjęcia rzeczy niesamowitych. Podziwiam modelarzy za pokłady cierpliwości jakie posiadają do klejenia swego rodzaju miniaturek rzeczywistości. Każda z wystawionych prac była niezwykła, a do tego było ich mnóstwo, szczególnie, że festiwal w Bytomiu z roku na rok robi się coraz większy. A oto garść zdjęć może zachęcająca do odwiedzenia hali wystawowej w przyszłym roku:





























Ciekawe co będzie w przyszłym roku :)

sobota, 12 kwietnia 2014

Bytom 2014

Miesiąc temu w Bytiomu odbył się konkurs modelarski. Jak zwykle część prac była niesamowita. Trudno uwierzyć, że to modele. Teraz czekam na wystawę w Krakowie, która odbędzie się w czerwcu w muzeum lotnictwa na Czyżynach :) Trochę ciężko było mi się dogadać z lampą błyskową, ale w końcu udało mi się z nią porozumieć. No i muszę przyznać, że mój stary aparat jeszcze daje radę, chociaż do fotografowania obiektów w ruchu nowy jest lepszy. A o to co znalazło się na wystawie: