Pokazywanie postów oznaczonych etykietą modele. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą modele. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 marca 2015

Festiwal Modelarski Bytom 2015

Jak co roku w okolicach lutego czy marca bywam w "odwiedzinach" na wystawie modelarskiej. Moim celem są głównie zdjęcia rzeczy niesamowitych. Podziwiam modelarzy za pokłady cierpliwości jakie posiadają do klejenia swego rodzaju miniaturek rzeczywistości. Każda z wystawionych prac była niezwykła, a do tego było ich mnóstwo, szczególnie, że festiwal w Bytomiu z roku na rok robi się coraz większy. A oto garść zdjęć może zachęcająca do odwiedzenia hali wystawowej w przyszłym roku:





























Ciekawe co będzie w przyszłym roku :)

sobota, 12 kwietnia 2014

Bytom 2014

Miesiąc temu w Bytiomu odbył się konkurs modelarski. Jak zwykle część prac była niesamowita. Trudno uwierzyć, że to modele. Teraz czekam na wystawę w Krakowie, która odbędzie się w czerwcu w muzeum lotnictwa na Czyżynach :) Trochę ciężko było mi się dogadać z lampą błyskową, ale w końcu udało mi się z nią porozumieć. No i muszę przyznać, że mój stary aparat jeszcze daje radę, chociaż do fotografowania obiektów w ruchu nowy jest lepszy. A o to co znalazło się na wystawie:














poniedziałek, 3 lutego 2014

Wreszcie coś! Krotoszyn.

W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.

Na czerwonym tle:

1. 

2. 

3. 

4. 


5. Mrok i zło


Fireshow w Krotoszynie








Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej. 





poniedziałek, 11 listopada 2013

Zakręcony Październik

Wiele miłych rzeczy się wydarzyło w październiku i dopiero teraz mam chwilę by wrzucić trochę zdjęć z tamtego miesiąca, a jest ich sporo. Życie mi znacznie ułatwia lightroom w wersji 30-sto dniowej, dzięki któremu obróbka plików w RAW-ach idzie znacznie szybciej.

1. Pomnik



Jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów z fotografii portretowej i architektury zawiało mnie na Cmentarz Rakowicki. Pogoda mi dopisała i mam parę ciekawych zdjęć. Trzeba przyznać, że ten historyczny cmentarz oferuje wiele interesujących widoków. 

2. Alejka


Udało mi się odnaleźć tę nie zamiecioną alejkę. Warto było szukać. 

3. Cmentarz Wojskowy



4.  Kłódka


zainteresował mnie kształt tej "konstrukcji"

5. Pomarańcz


Ostatnio mam dużo szczęścia w wyłapywaniu pomarańczowych zachodów słońca. Widok z Mistrzejowic na Prądnik Czerwony. Kraków oczywiście. 

6.  Dachy

Widok z dachu budynku przy plantach. Warto było się tarabanić po schodach. 

7. Złota mgła


W zasadzie to chyba nawet nie mgła tylko światło, ale efekt jest zdumiewający. 

8. Pan Burns


Natalia, jedna z modelek na warsztatach była na tyle uprzejma, że pozwoliła mi opublikować zdjęcia z nią na moim blogu. Dzięki! 

9. Sepia


10. Pastelowo


11. Look away