Pokazywanie postów oznaczonych etykietą portrety. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą portrety. Pokaż wszystkie posty

środa, 12 października 2016

Nowe uszy

Ostatnio w domu rodziców zawitał nowy domownik. Ma swoje zdanie i nie pozwala na bezceremonialne przytulasy. Trzeba czekać na pozwolenie jaśnie pana. No ale umówmy się, dla tej grzywy można dużo wybaczyć ;) No i te niebieskie oczy.









poniedziałek, 3 lutego 2014

Wreszcie coś! Krotoszyn.

W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.

Na czerwonym tle:

1. 

2. 

3. 

4. 


5. Mrok i zło


Fireshow w Krotoszynie








Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej.