Pokazywanie postów oznaczonych etykietą portrety. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą portrety. Pokaż wszystkie posty
środa, 12 października 2016
Nowe uszy
Ostatnio w domu rodziców zawitał nowy domownik. Ma swoje zdanie i nie pozwala na bezceremonialne przytulasy. Trzeba czekać na pozwolenie jaśnie pana. No ale umówmy się, dla tej grzywy można dużo wybaczyć ;) No i te niebieskie oczy.
poniedziałek, 3 lutego 2014
Wreszcie coś! Krotoszyn.
W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.
Na czerwonym tle:
1.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.
Na czerwonym tle:
1.
2.
3.
4.
5. Mrok i zło
Fireshow w Krotoszynie
Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















