Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sztuczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sztuczne. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 10 marca 2014

Bąbelki

Pogoda (przynajmniej u mnie w mieście) jest w końcu typowo wiosenna i jakoś tak przypomniała mi się seria zdjęć zrobionych kiedyś z nudów. Oto efekty.




Wyszło całkiem sympatycznie prawda?

wtorek, 4 marca 2014

Dzień Otwarty Lotniska na Balicach

Oczywiście nie chodzi mi o lotnisko cywilne a wojskowe. Dwa lata temu był tam organizowany dzień dziecka, a mnie udało się tam wcisnąć. Całkiem udany dzień.


Mój pierwszy HDR i od razu całkiem udany. Na zdjęciu CASA C-295












poniedziałek, 3 lutego 2014

Wreszcie coś! Krotoszyn.

W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.

Na czerwonym tle:

1. 

2. 

3. 

4. 


5. Mrok i zło


Fireshow w Krotoszynie








Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej.