Wyszło całkiem sympatycznie prawda?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sztuczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sztuczne. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 10 marca 2014
Bąbelki
Pogoda (przynajmniej u mnie w mieście) jest w końcu typowo wiosenna i jakoś tak przypomniała mi się seria zdjęć zrobionych kiedyś z nudów. Oto efekty.
wtorek, 4 marca 2014
Dzień Otwarty Lotniska na Balicach
Oczywiście nie chodzi mi o lotnisko cywilne a wojskowe. Dwa lata temu był tam organizowany dzień dziecka, a mnie udało się tam wcisnąć. Całkiem udany dzień.
Mój pierwszy HDR i od razu całkiem udany. Na zdjęciu CASA C-295
poniedziałek, 3 lutego 2014
Wreszcie coś! Krotoszyn.
W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.
Na czerwonym tle:
1.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.
Na czerwonym tle:
1.
2.
3.
4.
5. Mrok i zło
Fireshow w Krotoszynie
Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















