Pokazywanie postów oznaczonych etykietą światło. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą światło. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 18 stycznia 2015

Wschody Słońca

Ostatnio brakowało mi czasu na zdjęcia więc jedyne co mogłam zrobić to zdjęcie wschodu słońca z mojego balkonu (ale wracam ze zdwojoną siłą). Na szczęście trafiło się kilka fajnych poranków. Oto efekty:








I jako bonus sikorka : 



poniedziałek, 3 lutego 2014

Wreszcie coś! Krotoszyn.

W końcu nawiedziło mnie trochę weny twórczej dzięki wyjazdowi na warsztaty fotograficzne do Krotoszyna. Kawał drogi do przejechania, ale warto było. Pewnie wkrótce pójdę "polować" z aparatem w okolicach Krakowa. Przynajmniej taki mam plan, a chęci coraz więcej.
A teraz efekty warsztatów z Krotoszyna.

Na czerwonym tle:

1. 

2. 

3. 

4. 


5. Mrok i zło


Fireshow w Krotoszynie








Trzeba przyznać, że to był całkiem owocny wyjazd. Oby było takich więcej. 





poniedziałek, 11 listopada 2013

Zakręcony Październik

Wiele miłych rzeczy się wydarzyło w październiku i dopiero teraz mam chwilę by wrzucić trochę zdjęć z tamtego miesiąca, a jest ich sporo. Życie mi znacznie ułatwia lightroom w wersji 30-sto dniowej, dzięki któremu obróbka plików w RAW-ach idzie znacznie szybciej.

1. Pomnik



Jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów z fotografii portretowej i architektury zawiało mnie na Cmentarz Rakowicki. Pogoda mi dopisała i mam parę ciekawych zdjęć. Trzeba przyznać, że ten historyczny cmentarz oferuje wiele interesujących widoków. 

2. Alejka


Udało mi się odnaleźć tę nie zamiecioną alejkę. Warto było szukać. 

3. Cmentarz Wojskowy



4.  Kłódka


zainteresował mnie kształt tej "konstrukcji"

5. Pomarańcz


Ostatnio mam dużo szczęścia w wyłapywaniu pomarańczowych zachodów słońca. Widok z Mistrzejowic na Prądnik Czerwony. Kraków oczywiście. 

6.  Dachy

Widok z dachu budynku przy plantach. Warto było się tarabanić po schodach. 

7. Złota mgła


W zasadzie to chyba nawet nie mgła tylko światło, ale efekt jest zdumiewający. 

8. Pan Burns


Natalia, jedna z modelek na warsztatach była na tyle uprzejma, że pozwoliła mi opublikować zdjęcia z nią na moim blogu. Dzięki! 

9. Sepia


10. Pastelowo


11. Look away