czwartek, 5 czerwca 2014
Już wkrótce!
Na razie mam mały zastój, ale jak tylko się ogarnę będę pewnie częściej wrzucać zdjęcia, a nazbierała ich się całkiem pokaźna ilość.
środa, 7 maja 2014
Wolnym krokiem po Krakowie
Ostatnio jakoś tak się składa, że często spaceruję po starym mieście, a to efekty tych spacerów. Do tego to jedne z pierwszych zdjęć z mojego nowego aparatu, chociaż jeszcze trochę minie zanim dogadam się z nim całkowicie, na wszystkich płaszczyznach. Ostatnio nawet trochę wracam do fotografii czarno-białej. Wydaje mi się nieco ciekawsza i... prostsza.
sobota, 12 kwietnia 2014
Bytom 2014
Miesiąc temu w Bytiomu odbył się konkurs modelarski. Jak zwykle część prac była niesamowita. Trudno uwierzyć, że to modele. Teraz czekam na wystawę w Krakowie, która odbędzie się w czerwcu w muzeum lotnictwa na Czyżynach :) Trochę ciężko było mi się dogadać z lampą błyskową, ale w końcu udało mi się z nią porozumieć. No i muszę przyznać, że mój stary aparat jeszcze daje radę, chociaż do fotografowania obiektów w ruchu nowy jest lepszy. A o to co znalazło się na wystawie:
Subskrybuj:
Posty (Atom)















