niedziela, 18 stycznia 2015

Wschody Słońca

Ostatnio brakowało mi czasu na zdjęcia więc jedyne co mogłam zrobić to zdjęcie wschodu słońca z mojego balkonu (ale wracam ze zdwojoną siłą). Na szczęście trafiło się kilka fajnych poranków. Oto efekty:








I jako bonus sikorka : 



sobota, 13 września 2014

Gdańsk

W końcu przyszła pora na przejrzenie przynajmniej części zdjęć z wakacji w większości były robione w czarni.i bieli. Taka moja ostatnia mania. Wrzucam te fajniejsze.








Taki obrazek widzieliśmy wracając z rejsu na Westerplatte. Gość reklamował jakąś restaurację.

piątek, 22 sierpnia 2014

Wszędzie dobrze ale w domu...

Wakacyjne podróże się skończyły i trzeba powrócić do rzeczywistości na szczęście ta nie jest taka szara jak na pierwszy rzut oka się wydaje.
Wczoraj udało mi się spotkać iglastego jegomościa mimo, że wydawało się iż jest już na nie trochę za chłodno. A w zoologicznym napotkaliśmy rybę z dość głupim wyrazem paszczy. Oto  co udało mi się pstryknąć w tym tygodniu telefonem: